Abonelik Koşulları

NotaBene'nin abone sistemi 2010'dan bu yana sürüyor. Başlangıçtan beri düzenli abonelerimiz arasında akademisyenler en başta gelirken, onları öğretmenler, avukatlar, doktorlar ve diğer meslek grupları takip etmektedir. Hatırı sayılır ölçüde öğrenci abonemiz de bulunmaktadır. Çocuk kitaplarımızın düzene girmesi durumunda çocuk aboneliği dahi başlatma düşüncesindeyiz. Sayıları birkaç bini bulmuş olan abonelerimiz sadece kitap almakla yetinmemekte, eleştiri ve katkılarıyla NotaBene'nin gelişiminde rol almaktadırlar.

Abone sistemimiz yıllıktır ve her yıl abonelikler yenilenmektedir. Her abone aylık (bir ile beş arasında) istediği kadar kitap için abone olabilir. Abonelerimize her ay başında mail gönderilmekte ve kendilerinden her ayın 1'i ile 10'u arasında kendi kotalarına uygun sayıda kitap tercih etmeleri istenmektedir. Abonelerimiz her ayın ilk 10 gününde yayınevinin web sitesinden kitapları incelemekte ve web sitemiz üzerinden ya da mail yoluyla o ay için tercih ettikleri kitapları bildirmektedirler. Tercihte bulunmayan abonelerimize kendilerinin öncelik verdiği konulara uygun kitaplar yayınevimiz tarafından gönderilmektedir.

Kitaplarımızın fiyatı tercih açısından önemli değildir, kitabın pahalı ya da ucuz olması bir şey değiştirmemektedir. Kargo bedeli abonelik ücretine dahil olup, ayrıca bir kargo ücreti talep edilmemektedir. Ödemeler banka havalesi ya da kredi kartından aylık çekimler şeklinde olmaktadır.

  

Abonelik bedelleri 2017 için şöyledir:

  1. Aylık 1 kitap aboneliği (yılda toplam 12 kitap): Aylık 22,5 TL (yıllık toplamda 270 TL)
  2. Aylık 2 kitap aboneliği (yılda toplam 24 kitap): Aylık 35 TL (yıllık toplamda 420 TL)

Sizleri, şahsi adreslerin ortaklaştığı bu kolektif düşün ve bilgi üretim mekânında görmeyi arzuluyor, NotaBene dostları arasına katılmaya davet ediyoruz.